Niğde Kiraz Hasadı

- Kamp alanımız Toroslara yakın:=)

gündüzleri sıcak, geceleri serin olacak! Kıyafetlerini buna uygun seçersen hiç keyfimiz kaçmaz.
- Kamp alanında Temizlik ve hijyen adına bütün önlemler alınacaktır. İçinde bulunduğumuz olağanüstü durum riskleri gözetilerek hareket edilecek merak etme! Ayrıca Duyarlılığın, sorumluluğun ve Üreticiyi bu zor durumda yalnız bırakmayıp bize katıldığın için çok teşekkür ederiz. Unutturma kiraz ağaçlarından birine senin ismi yazıp artık öyle sesleneceğiz ağaca :=)
-Herkes kendi kişisel çadırında kalıp ,ortak alanları mümkün oldukça 2 kişinin kullanımına açık olacaktır. Siperlik,eldiven,maske,dezenfekte ulaşımımız çok kolay olacak:=)
- Kolektif Kamp alanına tek kullanımlık plastik getirmemeye ve kamp süresince kullanmamaya özen göstereceğiz ama Merak etme burada da hijyen kuralları gözetilecek. Yemek vb şeylerin tüketimini köpük vb doğaya daha az zarar veren şeylerle temin edeceğiz.
- Yanında termos/matara bulundurmayı unutmadığın için şahanesin
- İlaç kullanıyorsan yanında getirmeyi unutma lütfen.
- Şampuan, sabun, güneş kremi, sinek kovucu vb. kişisel bakım malzemelerini kullanırken mümkün oldukça toprağa ve çevreye zarar vermeyen ekolojik ürünlerden seçim yaparsan Zeki Müren de bizi görür:=)
- Kendi aracımla geliyorum ve boş yerim var, yaşasın imece diyerek kamp katılımcılarıyla yolu paylaşıp güzel hikayelerle dayanışmayı hatırlattın! Bu yüzden gökteki en parlak yıldıza hep birlikte senin için dilek tutacağız, unutturma.
. Ortak kullanım alanlarını, gün içerisinde dönüşümlü olarak temizleyeceğiz.

. 23 Haziranda kurulmuş olan ortak whatsap grubundan, belirleyeceğimiz saatlerde toplantı yapacağız aklımızdaki soru işaretleri giderilsin diye 🙂
NOT:
Konaklama Ekipmanı
9 Köy Kooperatifi tarafından konaklama için çadır temin edilememektedir. Konaklama ekipmanları katılımcı tarafından sağlanır. (çadır dışında kalma yerleri ile bilgi yapacağımız online zoom toplantısında verilecektir.)
. Yol size ait olup oradaki konaklama ve yemek bize aittir. (Gönül isterdiki yol masrafınıda karşılamak ama umarım bir sonraki sefere🙏

- Hızlı tren İstanbul - Konya 103,5₺ gelmeden en az 1 hafta - 5 gün öncesinden biletini alman gerekiyor yoksa koltuklar hızlıca mallesefki doluyor.
- Konya -Ulukışla arası Toros ekspres tren seferleri var ( günde 1-2 sefer ), ancak salgından dolayı şuan var olan seferler dondurulmuş.
. #Otobüs sefer ve Güzergah bilgileri#
- Adana + Mersin - Ulukışla günde 2 sefer olup, Kışlahan otobüs firması tarafından sağlanıyor.
Bilet fiyatı 30₺ ile 40₺ arasıdır.
- Adana + Mersin + Tarsus - Ulukışla arası düzenli olarak her gün seferler oluyor.
#Tren İle Konya’ya gelindikten sonra;
- Konya - Adana + Niğde + Kayseri istikametine gelince otobanda Ereğli sapağı ( Ereğli makası diye de bilinir ) otobüsler yolcuyu orda indiriyor ve ordan hususi araç ile sizi alacağız.
- Kapadokya - Nevşehir + Niğde + Ulukışla arası 120 km olup özel araçla gelecekler için başka bir alternatiftir.

Yazı oluşturuldu 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön